KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556104
nr 1455 6104
M Hagström, Norrtälje. Signerad. Olja på duk, 51x56, yttermått inklusive ram: 50x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:33:52
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)